ســرخـط خـبــرهـا :
درباره ما

سایت خبری - تحلیلی سارال خبر یک سایت محلی است  که با هدف یاری به جریان اطلاع رسانی آزاد و حل مشکلات شهرستان دیواندره راه اندازی شده است.

سایت سارال خبر که اخبار، تحولات و رویدادهای شهر دیواندره و حومه را پوشش می دهد، از هیئت نظارت بر مطبوعات دارای مجوز رسمی انتشار به شماره 94/4219 می باشد.

این سایت به منظور دریافت، پیگیری و به نتیجه رساندن خواسته ها و مطالبات مردم از کار به دستان و مسئولین ارگانهای دولتی و خصوصی و بازتاب مشکلات مردم  راه اندازی شده است و خود را مسئول  می داند که در تمامی عرصه ها و حوزه هایی که منافع مردم در میان باشد وارد شود و اطلاع رسانی کند و کورکورانه  و متعصبانه برخورد نکند.

سایت سارال خبر متعلق و جانبدار  هیچ ارگان و حزب و جناح سیاسی نیست و کاملا مستقل عمل می کند و در هر کجای شهرمان نواقصی از طرف مسئولین ببیند بی هیچ پروایی از ارائه آن واهمه ای ندارد، اما در جریان مسایل سیاسی روز ایران و به ویژه کُردستان و مناطق کُردنشین حضور داشته  و در صدد حل مشکلات مردم و بازتاب فعالیت ها و نارساییهای دستگاه های دولتی و اجرایی برخواهد آمد.

پایگاه خبری تحلیلی سارال خبر  رعایت تمام قوانین حقوقی مربوط به مطبوعات ایران را بر خود فرض دانسته و علاوه بر رعایت قانون، تلاش خواهد کرد از محدوده اخلاق حرفه ای ژورنالیستی خارج نشود.

پرهیز از انتشار اخبار غیرواقعی، دوری از درشت نمایی های مغرضانه، اجتناب از توهین و تهمت، ذکر منابع خبری(در صورت نقل یا ترجمه) و درج جوابیه ها از جمله این موارد است.

تمامی نظراتی که از طریق صفحات داخلی مطالب(پایین هر صفحه) فرستاده می شوند و نیز مطالبی که از طریق صفحه ارتباط با ما ارسال شوند، با دقت مطالعه شده و در صورتی که شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی را مورد توهین قرار ندهد منتشر خواهد شد.

مدیریت سارال خبر انتقادها و پیشنهاد های مخاطبین را با جان و دل پذیرا می باشد.

با تشکر مدیریت سایت خبری تحلیلی سارال خبر شهرستان دیواندره

آدرس: دیواندره خیابان امام(ره) پاساژ شهرداری

تلفن:087-38727362

ایمیل:

saralkhabar@gmail.com

 
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر