ســرخـط خـبــرهـا :
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 / 13:09|کد خبر : 993|گروه : سیاسی

قرارگرفتن کلید دولت در دست نماینده کردستان برای حل 300 روزه مشکلات استان

قرارگرفتن کلید دولت در دست نماینده کردستان برای حل 300 روزه مشکلات استان

تمام مصوبات سفر رئيس جمهوري به كردستان در سال 95 محقق مي شود! چند روز قبل تیتر اکثر خبرگزاری ها تحقق مصوبات سفر رئیس جمهور به کردستان در سال 95 بود.

به گزارش سارال خبر، تغییر وضعیت استان و رسیدن به توسعه کامل آن هم کمتر از یک سال، تیتر این روزهای کردستان بود که در نوع خود تعجب برانگیز و خاص بود، و از سوی نماینده شهرستان سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی مطرح شده بود.

جالب است که در طول تمام سن دولت یازدهم تاکنون هیچ تغییر اساسی حتی در جزئی ترین بخش کشور هم مشاهده نشده است، و عمر سه ساله دولت تاکنون بی ثمر بوده است.

با توجه به اینکه این نماینده مردم شهرستان های سقز و بانه فرجام برجام را دلیل بر این سخن خود دانسته بود، باید اذعان داشت؛ تنها دستاورد دولت تدبیر و امید در طول سه سال از عمر خود و نیز در شرایطی که کمتر از یک سال از عمر آن باقیست تنها باز کردن راه عبور آمریکا به ایران بود و دیگر هیچ! و اکنون که کلید روحانی در دست محسن بیگلری افتاده است باید انتظار روزهای خوش را داشت.

قول به نتیجه رسیدن مصوبات رئیس جمهور و نتیجه دادن عمران و آبادانی کامل در استان خریدن فرصت و زمان به نفع تدبیر و امید در فرصت باقی مانده است که قطعا نتایج مثمرثمری به دنبال نخواهد داشت مگر اینکه کلید آقای بیگلری این نماینده خطه استان کردستان تدبیر را در قفل نا امیدی بچرخاند.

در حقیقت خوشبین بودن به فرجام برجام و نیز انتظار برای تحول در بخش اقتصادی آن هم در استانی مثل کردستان که کمتر از همه استان ها بودجه دریافت می کند آن هم در آخرین نوبت؛ پیرترین مدیران و مسئولان اجرایی را دارد، استانی عاری از بیکاری و فقر و اعتیاد است!، هزاران کارخانه و کارگاه تولیدی با هزاران بومی شاغل دارد، در حقیقت کمی دروغ است.

توجه به ویژه بودن جغرافیای استان برای اجرای مصوبات و دریافت نگاه ویژه در این استان در حقیقت کمی نگاه دلسوزانه و نه شعار محور می خواهد که آن هم از سوی همه کار به دستان و مسئولان استان فراموش شده است.

جناب نماینده شما وامدار مردم و نه دولت هستید! بهتر است کمی تجدید نظر در روابط خود داشته باشید؛ چرا که شما از سوی مردم نماینده بازپس گیری حق آنها شده اید، رای و نظر مردم را ضایل نکنید! و اگر می توانید قولی که دادید را اجرایی کنید چرا که مردم منتظر خبرهای خوش از سوی شما هستند.

منبع:کردتودی

انتهای پیام/برچسب ها :

کلید انتخاباتیتوسعه کردستانمصوبات سفررئیس جمهورمصوبات سفر به کردستاننماینده شهرستان سقز و بانهفرجام برجام

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر