ســرخـط خـبــرهـا :
سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 / 09:30|کد خبر : 989|گروه : سیاسی

خطاب به آقای جلالی زاده/

کارخانه ها و طرح های شما در طول 8 سال سنگربانی در خانه ملت کدام است؟

کارخانه ها و طرح های شما در طول 8 سال سنگربانی در خانه ملت کدام است؟

جمعی از دانشجویان بومی کردستان نوشتند: سخنان آقای جلالی زاده توهین به پدر و برادر خود بود و سرشار از دورویی و نفاق بود اقای جلالی زاده شما باید شرمنده ی جوانان سرزمینت باشی که در دوران نمایندگی وقت خود را به مشاوره ای باختی .میشه بفرمایید کدام کارخانه و طرح نتیجه ی 8 سال سنگربانی شما در خانه ی ملت بود ؟ شما هر روز خود را به رنگی در می آورید و اثار روان پریشی در چهره تان کاملا مشهود است توصیه میکنیم به روانپزشک مراجعه فرمایید.

به گزارش سارال خبر، جمعی از دانشجویان بومی دانشگاه کردستان با انتشار نامه ای در اعتراض به سخنرانی جلال جلالی زاده در مجتمع فجر سنندج نوشتند:

زمانی که مردانی بزدل از ترس جان و مال خود در سوراخ موش هایی مخفی می گشتند این شهدا و بسیجیان جان بر کف بودند که برای اصلاح جامعه و آسایش و امنیت مردم از جان خود گذشتند و برای سربلندی این مرز و بوم از جان خود مایه گذاشتند و نهال جمهوری اسلامی را با خون خود آبیاری نمودند و به درختی تنومند تبدیل کردند.

شرط انصاف آن است که درس عشق و ایثار و از خودگذشتگی را از بسیجیان و پاسداران جان بر کفی آموخت که شبانه روز برای آسایش و امنیت مردم ایران زمین می کوشند.

آری قطعا همه مردم ایران و کردستان 8 سال جنگ تحمیلی و حوادث و قائله های اوایل انقلاب را بیاد دارند و خوب میدانند همان هایی که با شعار اصلاحات وارد معرکه گشتند و خود را حامی مردم معرفی کردند چه جنایت هایی را علیه همین مردم مرتکب شدند و این مردم کردستان بودند که مرزبندی خود را با این گروهک های معاند مشخص نمودند و اگر نبود رشادت های بسیجیان و پیشمرگان مسلمان کرد وضعیت کردستان و ایران مشابه عراق و سوریه بود که نوامیس آنها به تاراج می رود...

مردم ایران و کردستان مجلسی را می خواهند که پاسدار خون شهیدان و پشتیبان و یار و همراه ولی امر مسلمین و رهبر و مقتدایمان باشد. مجلسی می خواهد که در مقابل زورگویی های استکبار جهانی سر تعظیم فرود نیاورد و همچون مجلس ششم خود باخته و خود فروخته به غرب نباشد و با اقدامات نسنجیده خود برای مملکت و ایران هزینه و مشکل به بار نیاورد. مجلسی را میخواهد که خود قبل از همه مطیع قانون باشد و قطعا همانگونه که ملت ایران در 7 اسفند ثابت کردند که پایبند به اصول و مبانی انقلاب و اسلام هستند در 10 اردیبهشت نیز مهر تاییدی بر این ادعا خواهند کوبید.

اما فضای این روزهای کردستان فضای مه آلودی است و برخی فرصت طلبان و منفعت طلبان حامی گروهک های تروریستی که شرافت خود را به چند دینار فروخته اند از صداقت و سادگی و یک رنگی مردم سوء استفاده نموده و با فریب و نیرنگ و سیاه نمایی آنان را به باتلاق عظیمی که خود گرفتار آن هستند می افکنند. مردم کردستان همواره پشتیبان انقلاب و جمهوری اسلامی بوده اند و هستند و گواه بر این مدعا 6400 شهیدی است که از این استان تقدیم به انقلاب و اسلام گشته است.

همه مردم ایران خواستار اصلاح وضعیت موجود و حرکت به سمت آبادانی و پیشرفت هستند و مطمئنا پیشرفت در گروه انتخاب آگاهانه میسر میگردد. و در این میان آزموده را آزمودن خطاست. .. نماینده مجلس شورای اسلامی باید در خدمت انقلاب و مردم و کشور باشد نه اسیر جریانات سیاسی و کانون های قدرت و ثروت. کاندیدایی که از همین ابتدای امر خود را اسیر کانون های قدرت و ثروت گرداند آیا فردا روزی توان دفاع از مطالبات به حق مردم را خواهد داشت؟

سفر آقای عارف و حمایت ایشان از کاندیدای نمایندگی مجلس یک حقیقت تلخ را آشکار نمود که: چند میگیری حمایت کنی؟!!!

کاندیدایی که از هم اکنون رای های خود را پیش فروش نموده آیا به فکر مردم و مطالبات آنان خواهد بود؟آیا توانایی پیگیری این امور را خواهد داشت؟

مردم بومی منطقه برای بیرون راندن جنایتکاران شهیدان زیادی تقدیم این آب و خاک نمودند که شهید ملا علی جلالی زاده یکی این شهیدان بود این در حالی است که  آقای جلال جلالیزاده در مجتمع فجر با تمام بی حرمتی وهتاکی و استفاده از کلمات رکیک و زننده و با استفاده ازادبیاتی که گروهکهای ضدانقلاب تروریست در اوایل انقلاب وارد کردند و برای نیروهای بومی استفاده میکردند مورد خطاب قرار میدهد.

قابل تامل است که شخص جلالی زاده چرا باید اینگونه صحبت میکرد چرا اینقدر تغییر چه شده که ایشان طرفداران نڟام بومی که بدون مشارکت آنها در پاکسازی منطقه و تثبیت امنیت تقریبا محال بود امروزه اینطور توسط آقای جلالی زاده مورد توهین و بی حرمتی قرار میگیرند .

سخنان آقای جلالی زاده توهین به پدر و برادر خود بود و سرشار از دورویی و نفاق بود اقای جلالی زاده شما باید شرمنده ی جوانان سرزمینت باشی که در دوران نمایندگی وقت خود را به مشاوره ای باختی .میشه بفرمایید کدام کارخانه و طرح نتیجه ی 8 سال سنگربانی شما در خانه ی ملت بود ؟ شما هر روز خود را به رنگی در می آاورید و اثار روان پریشی در چهره تان کاملا مشهود است توصیه میکنیم به روانپزشک مراجعه فرمایید.

منبع: کرددانش

انتهای پیام/برچسب ها :

جلال جلالی زادهاعتراضدانشجویان کردستانیبومیسنندجتوهیناصلاحات

نظرات کاربران :

شاهو [سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 | 12:12] پاسخ

با سلام
خاک بر سر ما که الگوی ما چنین افرادی شده است.
واقعا باید تاسف خورد که این آقا فعلا به جای دغدغه فقر و بیکاری جامعه جوان کردستانی به فکر مسائل حاشیه ای است.

دیواندره ایی [سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 | 12:12] پاسخ

منفعت طلبی تا چه حد؟

هوه تو [سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 | 12:14] پاسخ

چشم بصیرت میخواد که این تفکرات اقتصادی جناب نماینده دو دوره قبل را دید!

جلال خان [سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 | 12:15] پاسخ

خاطرات خوبی از ایشان در ذهن نیست

سارا [سه شنبه 7 اردیبهشت 1395 | 12:16] پاسخ

آقای نماینده، اسفند 77 را به یاد ندارد چه بلوایی در سنندج به پا کرد؟

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر