ســرخـط خـبــرهـا :
شنبه 4 اردیبهشت 1395 / 11:31|کد خبر : 978|گروه : سیاسی

جناب عارف منتخب مردم تهران؛

رياست شما بر مجلس سرابى بيش نيست/ از مردم كردستان بابت توهينى كه شد، عذر بخواهيد

رياست شما بر مجلس سرابى بيش نيست/ از مردم كردستان بابت توهينى كه شد، عذر بخواهيد

مشاورين و مخبرينى كه حسب ماموريت خاص ، شما را به كردستان كشاندند، ترديد نكنيد، طعم اولين شكست را بعد از پيروزى شيرينتان در تهران به شما و جنبش اصلاحات چشاندند، حتی اگر با اين لشكر كشى دو وكيل الدوله هم بتراشيد!؟

به گزارش سارال خبر به نقل از کُردتودی، روز جمعه استان کردستان مجمعی را تحت عنوان حامیان لیست امید در سنندج برگزار کرد، که به حمایت از سالار مرادی و امید کریمیان از سوی جریان اصلاح طلب و حامیان دولت در این دوره از انتخابات شماری از مدیران و مسئولان دولتی از جمله دو مشاور استاندار کردستان، شماری از مدیران دولتی و حتی مدیران و مسئولان شهرداری سنندج و همچنین مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری هم در مجتمع فجر حضور پیدا کرده بودند.

حال این جریان در فضاهای سیاسی مجازی طوری مورد انتقاد جریان های سیاسی قرار گرفت به طوریکه در یادداشتی از یکی از کارشناسان سیاسی آمده است که !

 جناب عارف منتخب مردم تهران ؛
هر كسى با الفباى سياست آشنايى دارد و تركيب منتخبين را مى شناسد. مى داند، رياست جنابعالى بر مجلس سرابى بيش نيست.
شما دانسته و نادانسته در شطرنجى بازى مى كنيد. كه جز چند سرباز مهره اى در اختيار نداريد. مابقى هم مهر هاى رقيب اند. ولو به عاريت دردست شما قرار داده باشند. براى مهار جنبش اصلاح طلبى !؟

مشاورين و مخبرينى كه حسب ماموريت خاص ، شما را به كردستان كشاندند، ترديد نكنيد،  طعم اولين شكست را بعد از پيروزى شيرينتان در تهران به شما و جنبش اصلاحات چشاندند. حتی اگر با اين لشكر كشى دو وكيل الدوله هم بتراشيد!؟

گويا شما از اين حقيقت غافل هستيد. برخى از افرادى كه آويزان ليست اصلاح طلبان در تهران شدند، از شانس كافى در حوزه هاى خود برخوردار نبودند. برخى نيز حزب بادى هستند. مواضع سياسى شان را بر اساس منافع شخصى تعربف مى كنند. نه منافع ملى ، مشابه آنچه كه امروز در سنندج همگان ديدند و شنيدند!؟

روزگارى نه چندان دور سرمستان از باده قدرت در هيئت دولت متبوع و در همين كردستان احمدى نژاد را دستكم گرفتند!؟ امروز شما نه تنها بابت ناكاميهاى دولت مقصود تان بلکه بابت توليد دولت احمدى نژاد هم بدهكار ملت هستيد!؟ اگر مطالبه طلبمان را نمى كنيم . آنرا به حساب نجابت بگذاريد !؟

جناب عارف، آيا مى دانيد.سخنان هتاكانه اى كه با زبان "كردى" از حلقوم احد از همراهان جنابعالى جارى شد. نسبت به آنهای که رای ندادند به دو نماينده تحت الحمايه شامل چند صد هزار شهروند كرد، در شهرستانهاى سنندج ، كامياران ، ديواندره و مريوان ، سروآباد و اورامانات مى شود.

آيا مى دانيد، سر جمع آراى آقاى یکی از نمایندگان از حوزه سنندج و توابع حدود ٢٣ هزار و سرجمع آراى نماینده از حوزه مريوان و توابع حدود١٢ هزار راى است. چرا جز آن ٣٥ هزار شهروندانى كه به دهها كانديد محترم داده اند " عده اى جاش" خطاب كردند.

چرا بايد به اسم شوراى اصلاح طلبان در جانبدارى از دو كانديداى حزب بادى به قريب نيم ميليون جمعيت شش شهرستان كردستان اينگونه اهانت شود. چه كسى بايد تاوان اين بى حرمتى بى سابقه به مردم كردستان را از زبان يك به ظاهر" كرد " پس بدهد.

همان فردى كه هفده سال قبل شادروان ادب او را " مهره" معرفى كردند. آيا شعار زنده باد مخالف من را با " جاش" ناميدن توده مردم مى خواهيد، پاس بداريد.

معذرت خواهى رسمى حضرتعالى از مردم كردستان مورد تقاضاست. در غير اينصورت مسئوليت تبعات منفى اين نوع هتاكى ها متوجه شما خواهد بود.

انتهای پیام/برچسب ها :

جناب عارف منتخب مردم تهرانمجمعی تحت عنوان حامیان لیست امید در سنندجعرف در سنندجریاست مجلسسرابی بیش نیستعذرخواهی از مردم کردستان بابت توهین

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر