ســرخـط خـبــرهـا :
دوشنبه 30 فروردین 1395 / 15:06|کد خبر : 963|گروه : سیاسی

دوران تعيين وكيل الدوله ها از تهران براى كُردستان گذشته است

دوران تعيين وكيل الدوله ها از تهران براى كُردستان گذشته است

شورايى موسوم به اصلاح طلبان كردستان كه عموما مديران و نمايندگانى هستند، كه به يمن دولت اصلاحات ارتقا مقام ومكان يافته اند. با وجود دورى از يار و ديار كماكان سوداى فرمانروايى براى خويش و فرمانبردارى مردم در سر مى پرورانند. گويى هم ولايتى هاى سابق شان را بردگانى فرض كرده اند. كه هر زمان و در هر مكان با اشاره آنان رسم نوكرى به جا مى آورند!

به گزارش سارال خبر به نقل از  کُردتودی، شورايى موسوم به اصلاح طلبان كردستان كه عموما مديران و نمايندگانى هستند، كه به يمن دولت اصلاحات ارتقا مقام ومكان يافته اند. با وجود دورى از يار و ديار كماكان سوداى فرمانروايى براى خويش و فرمانبردارى مردم در سر مى پرورانند. گويى هم ولايتى هاى سابق شان را بردگانى فرض كرده اند. كه هر زمان و در هر مكان با اشاره آنان رسم نوكرى به جا مى آورند!

همين مهاجران محترم كه زيستن در پايتخت را به همزيستى با موكلين خويش ترجيح داده و از غربت به قصد قربت برايمان نسخه مى پيچند. در قمارهاى سياسى بارها راى همين مردم را باخته اند وبابت باخت هايشان خود را نه تنها بدهكار نمى دانند، بلكه با پر رويى طلبكار تلقى مى كنند!

اكنون براى جبران مافات آويزان جنابعالى شده اند، تا به كردستان تشريف آورده در مراسم نامزدى نامردانى شركت كنيد كه قرار است، چون نو عروسان بزك كرده با روبان "شوراى اصلاح طلبان " راهى خانه بخت كنند بختى كه قبلا " آخته اش" كرده اند.

خطاب به دکتر محمدرضا عارف باید گفت؛ اميدواریم ، شما با طناب پوسيده اين جماعت منفعت جو كه بارها جبهه اصلاحات را در كردستان با شكست مواجه كرده اند، به چاه نرويد. مطالبات محلى مردم كردستان از دولت تدبير متفاوت از مطالبات مردم تهران از حكومت است؛ خواست امروز مردم كردستان حفظ كرامت انسانى شان است كه بارها از سوى دولتمردان بى تدبير دولت تدبير به تاراج رفته است. همانگونه كه در راى مرحله نخست انتخابات اين دوره و عدم استقبالشان از شخص آقاى روحانى متجلى شد.

مردم كردستان نشان دادند اولويتشان تغيير ساختار مديريتى استان و نمايندگانى است كه توانايى دفاع از حقوق مردم كردستان در دولت و مجلس را نداشته اند.

كسانى كه از محروميت و مطالبات مردم كردستان براى خود نردبان ساخته و اكنون در رديف مرفهين بى درد ايام مى گذرانند. همنوعان خود را در منجلاب بيكارى و بدبختى، فساد ادارى ومالى تنها گذاشته اند موسم انتخابات كه مى شود در كردستان ظاهر و تظاهر به مردم دارى و مردم سالارى مى كنند.

جناب آقاى عارف حفظ حرمت حضرتعالى بر ما واجب است اما حفظ حرمت و حقوق مردم كردستان بر ما واجب تراست.

شما با كدام استدلال مى خواهيد به كردستان بيايید و از نمايندگانى حمايت كنيد كه جز زد وبند انتخاباتى با منفعت جويان نفوذى در شوراى اصلاح طلبان، كارنامه پايداريشان از اعتدالگراييشان رنگين تر است .

شما با كدام منطق مى خواهيد به كردستان بيايید و از نمايندگانى حمايت كنيد كه چهار سال خفقان بر تريبونشان در پارلمان حكم فرما بود و معاون اول رئيس جمهور را براى افتتاح نانوايى مشايعت كردند نه براى افتتاح منطقه آزاد تجارى .

شما با كدام محاسبه سياسى مى خواهيد به كردستان بيايید تا از نمايندگانى دفاع كنيد كه سطح آرايشان در برابر رقبايشان در مرحله نخست قريب به نصف تا دو سوم است که بديهى است شانس راى آورى آنان در برابر رقبا كمتر خواهد بود. چنين افرادى براى بقاى خود متشبث به هر ترفند و لوازم آرايشى مى شوند تا به قيمت بدبختى ملت، خود را به خانه بخت برسانند.

اگر بناست بار ديگر حضرات بر سر آراى مردم كردستان در تهران به معامله بنشينند و از جنابعالى به عنوان بازارياب دكاكين سياسى شان استفاده ابزارى كنند بهتر است به كردستان تشريف نياوريد تا چون جناب معين در انتخابات سال ٨٤ با حضرتعالى رفتار نشود.

انتهای پیام/برچسب ها :

وکیل الدولهنمایندهکردستانتهران

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر