ســرخـط خـبــرهـا :
شنبه 1 اسفند 1394 / 10:21|کد خبر : 734|گروه : اجتماعی

یادداشت/

فرستادن افراد نالایق و ناتوان و اهل معامله به مجلس خیانتی بزرگ در حق آیندگان خواهد بود/سرنوشت سیاسی شهر خود را فدای تعصب نکنیم

فرستادن افراد نالایق و ناتوان و اهل معامله به مجلس خیانتی بزرگ در حق آیندگان خواهد بود/سرنوشت سیاسی شهر خود را فدای تعصب نکنیم

مجلس باید جای بزرگان سیاسی و اقتصادی باشد مجلس باید جایگاه افرادی باشد که به هیچ قیمتی خرید و فروش نشوند.

به گزارش سارال خبر،شمارش معکوس برای برگزاری بزرگترین ماراتن سیاسی سال آغاز شده است؛ به اذعان همگان انتخابات این دوره مجلس یکی از حساس ترین انتخابات در نظام مقدس جمهوری اسلامی خواهد بود.

در این میان بسیاری از داوطلبین با شعارهای ذهن پرکن وارد این کارزار مهم سیاسی شده اند و شمشیر خدمتگزاری را کشیده اند و چنین ادعای دارند که اگر راهی بهارستان شوند شهرمان را گلستان خواهند کرد؛ گویا اینان هنوز کتاب قانونی را مطالعه نکرده‎اند که وظیفه یک نماینده قانون‎گذاری و نظارت بر اجرای آن است.

متاسفانه عده ای اخلاق سیاسی را زیر پا گذاشته و با طرح شعارهایی به دور از عرف به نوعی به شعور سیاسی مردم توهین می‌کنند. بدون شک مردم استان کردستان همواره با مشارکت گسترده در انتخابات گوناگون وفاداری و علاقمندی خویش را به نظام مقدس جمهوری اسلامی به اثبات رسانده‌اند و از هر نوع شعار بی عمل بیزار هستند.

 

عده ای از کاندیداها بدون توجه به آگاهی و شعور بالای سیاسی مردم به نوعی می‌خواهند به هر قیمتی که شده کرسی مجلس را تصاحب کنند غافل از آنکه مردم به خوبی اوضاع را با بینش سیاسی خود رصد میکنند و به اصلح‎ترین رای خواهند داد.

اما این صندلی مجلس چقدر ارزش دارد که عده ای برای آن از هرگونه بداخلاقی سیاسی ابایی ندارند؟ آیا آنانی که به درک بالای مردم این دیار ذره ای اهمیت نمی‌دهند چگونه می‌توانند برای مردم نمایندگان خوبی باشند؟

مجلس باید جای بزرگان سیاسی و اقتصادی باشد مجلس باید جایگاه افرادی باشد که به هیچ قیمتی خرید و فروش نشوند و نباید محل کسبی برای افرادی بشود که تنها با هدف رهایی از بند فقر و بیکاری باشد.

عده ای از نمایندگان ما با بلیط اتوبوس به مجلس رفتند و پس از چهار سال معامله‌های مختلف با کلی مال و منال و خانه و ماشین و ملک برگشتند. با هزینه مجلس خود و خانواده اشان را حاجی کردند و گویا می‌توانند با پول و مقام برای خویش بهشت آن دنیا را بخرند، شاید مدتی را در این دیار فانی خوش باشند اما همین افراد که از صدقه سری مجلس حاجی و عابد شدند در آن دنیا دیگر هیچ چیزی به دادشان نخواهد رسید.

مردم باید هوشیار باشند و از دادن رای‎های تعصبی به برخی از افراد جدا دوری کنند چراکه که فرستادن افراد نالایق و ناتوان و اهل معامله به مجلس خیانتی بزرگ در حق آیندگان خواهد بود. لازم است به کارنامه افراد نگاه کنیم، برنامههای مطرح شده عدهای از آنان تنها یک سراب بیش نیست.

برخی از داوطلبین امروز برگونهها بوسه کذایی میزنند، به خانه فقرا میروند، با روستاییان همدل و همراز میشوند اما پس از تصاحب کرسی سبز بهارستان به گونه‌ای با مردم رفتار می‎کنند که انگار از کره‎ای دیگر پا بر زمین گذاشته‎اند! مردم باید افرادی را به مجلس بفرستند که تنها پرکننده صندلی مجلس نباشند. عده ای از نمایندگان رای بالای مردمی می‎گیرند اما بعدها نماینده اقوام و اقربایی خویش میگردند و برای تامی فامیل و اقوام هکتاری پست و مدیریت میگیرند و در تمامی غزل و نصبهای ادارات سرک میکشند.

با این اوصاف و با تاسی از فرمان رهبر انقلاب مبنی بر حضور حداکثری در پای صندوق‎های رای، بگردیم و اصلح‎ترین و دلسوز‎ترین فرد را به عنوان نماینده برای شهر و دیار خود انتخاب کنیم.

وعده ما 7 اسفنده 94، پای صندوق‎های رای

منبع: نوای آبیدر

انتهای پیام/برچسب ها :

رایسرنوشتانتخابات مجلستعصبشهر

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر