ســرخـط خـبــرهـا :
شنبه 17 بهمن 1394 / 14:56|کد خبر : 672|گروه : سیاسی

لیست نهایی نامزدهای کاندیدای مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های کردستان+اسامی

لیست نهایی نامزدهای کاندیدای مجلس شورای اسلامی در برخی حوزه های کردستان+اسامی

شورای نگهبان اسامی داوطلبان تأیید شده انتخابات مجلس شورای اسلامی را امروز به وزارت کشور اعلام کرد.

به گزارش کُردتودی، شورای نگهبان امروز (شنبه) اسامی تمامی داوطلبان دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی را که تأیید یا ردّصلاحیت شده‌اند و اسامی کاندیداهایی که صلاحیت آنان احراز نشده را به وزارت کشور اعلام کرد.

لیست افرادی که در حوزه سنندج، کامیاران و دیواندره اعلام شده است، به ترتیب ذیل است:

حسین ابراهیمی
علیرضا الهمرادی
مصطفی باغبانیان
سید برهان تفسیری
حیدر جعفری
مسعود جهانگیری
سروه حسینی
سیداشرف حسینی
فرهاد رستگارنسب
سروش روحانی
مسعود ساعد پناه
ارسلان ساعدی
خبات ساعدی
طیب سالاروندیان
محمد علی سلیمی زند
طیمور شادی
صالح شریعتی
همین شریعتی
ناصر شفيعي
حسین طالبی
نعمت طهماسبی
سید احسن علوی
کاظم غلامی
یاسر فاتحی
سید مهدی فرشادان
حامد قادرزاده
احمد محمد رضایی
تیمور محمدی
محمد پوريا مدرسی
خالد مرادی
سالار مرادی
سالارمرادی
علی مرادی
امجد مردوخی تودار
مژده میرکی
سهيلا نصرصادقی
مسعود نیری
علی اکبر وکیلی
اکبر ویسی
اسعد یوسفی
 
اسامی تایید صلاحیت شدگان نامزهای انتخاباتی توسط شورای نگهبان در حوزه مریوان-سرواباد

1- ﺷﯿﻮﺍ ﻗﺎﺳﻤﯽ ﭘﻮﺭ ﻣﺪﯾﺮ ﺁﻣﻮﺯﺷﮕﺎﻩ ﻏﯿﺮ ﺍﻧﺘﻔﺎﻋﯽ
2- اﺣﻤﺪ ﺍﺣﻤﺪﯼ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺍﺩﺍﺭﻩ ﺑﺮﻕ
3- حسين ﺍﺩﻣﻦ ﻣﺪﺭﺱ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ
4- ﻫﯿﺮﺵ ﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽ ﻣﺪﺭﺱ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ
5- عثمان ﺑﺎﻗﺪﻡ ﻋﻀﻮ ﻫﯿﺌﺖ ﻋﻠﻤﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ
6- ﻫﺎﺩﯼ ﺑﻬﺮﺍﻣﯽ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
7- موسي ﭘﻮﺭﻣﺮﺍﺩﯼ ﻣﺪﯾﺮ ﺍﺩﺍﺭﯼ ﻣﺎﻟﯽ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ
8- ﺳﺘﺎﺭ ﺟﻮﺍﻧﻤﺮﺩﯼ ﭘﮋﻭﻫﺸﮕﺮ ﻋﻠﻤﯽ
9- ﻣﺴﻌﻮﺩ ﺧﻮﺭﺍﻥ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
10- ﻣﺤﻤﺪ ﺧﻮﺷﺮﻭﺋﯽ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
11- عزﺕ ﺩﺭﺳﺘﺎﻥ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭﯼ ﻣﺮﯾﻮﺍﻥ
12- ﻋﻠﯽ ﺭﺷﯿﺪﯼ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺑﺎﻧﮏ
13- ﻋﺒﺪﺍﻟﻠﻪ ﺭﺷﯿﺪﯼ ﭘﻮﺭ ﻓﺮﻣﺎﻧﺪﺍﺭ ﺳﺎﺑﻖ ﻣﺮﯾﻮﺍﻥ
14- فیرﻭﺯ ﻋﺎﺭﻓﯽ ﻣﺪﯾﺮ ﻣﺪﺍﺭﺱ ﻣﺮﯾﻮﺍﻥ
15- جماﻝ ﻋﺰﯾﺰﯾﺎﻧﯽ ﻓﺮ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎﻩ ﺁﺯﺍﺩ
16- ﺭﺣﻤﺎﻥ ﻋﻠﯽ ﺭﻣﺎﯾﯽ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
17- ﺣﺴﯿﻦ ﻓﻼﺣﯽ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
18- ﺍﻣﯿﺪ ﮐﺮﯾﻤﯿﺎﻥ ﻧﻤﺎﯾﻨﺪﻩ ﻓﻌﻠﯽ مجلس
19- محمد ﻧﺎﻫﯿﺪ ﻣﺤﻤﺪﯼ ﺩﺑﯿﺮ ﺁﻣﻮﺯﺵ ﻭﭘﺮﺭﻭﺵ
20- ﻣﻨﺼﻮﺭ ﻣﺮﺍﺩﯼ ﮐﺎﺭﻣﻨﺪ ﺑﺎﻧﮏ
21- ﺳﯿﺪ ﻋﺰﯾﺰ ﻣﯿﻨﻮﺋﯽ ﻣﺪﺭﺱ ﺩﺍﻧﺸﮕﺎه
 

لیست اسامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده دوره دهم مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیجار و حسن آباد یاسوکند

حمدالله کریمی

علیرضا زندیان

خلیل جمشیدی

حبیب اله گل محمدی

علی خداوردی

حمید میرویسی زاده

محمد ابراهیم محمد علی زاده

مهناز رحمانی

عباس عذیری

سهراب نوری

مهدی نوری

علیرضا حقری نسب

غلامرضا ابراهیم زاده

باقر عین الله زاده

حسین نگاری

غلامرضا تختی

عباس مرادی

مصطفی سهرابی

لازم به ذکر است طیب سالاروندیان که در حوزه انتخابیه سنندج ثبت نام نموده بود،حوزه انتخابیه خود را به بیجار انتقال داد.

 
انتهای پیام/


برچسب ها :

کاندیداهاتایید صلاحیتشورای نگهبان

نظرات کاربران :

شهروند [دوشنبه 19 بهمن 1394 | 12:33] پاسخ

اسعد یوسفی دکترای اقتصاد فرزندی برومند از منطقه دیواندره

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر