ســرخـط خـبــرهـا :
سه شنبه 12 آبان 1394 / 09:11|کد خبر : 322|گروه : اجتماعی

بی تفاوتی مدیرکل تامین اجتماعی کردستان به استخدام غیرقانونی

بی تفاوتی مدیرکل تامین اجتماعی کردستان به استخدام غیرقانونی

مدیرکل تامین اجتماعی استان کردستان نسبت به انتشار خبر استخدام به سفارش نماینده در شهر دیواندره بی تفاوت بوده و در این راستا هنوز اقدامی صورت نداده است.

به گزارش خبرنگار سارال خبر،مدتی قبل خبری با عنوان «استخدام به سفارش نماینده مجلس در شهر دیواندره» درج شد که در آن به موضوع بکارگیری یک نیروی غیر بومی بدون گذراندن مراحل استخدام و به سفارش یکی از نمایندگان مجلس شهرستان همجوار پرداخته شده بود و انجام این کار با لابی گری و اعمال نفوذ در شهرستانی که خود دارای دو نماینده و شاهد سیل عظیم جوانان بیکار و نیازمند است بکارگیری نیرو ظلمی در حق آنان است.

در این راستا مدیرکل تامین اجتماعی هیچ واکنشی نشان نداده و نسبت به انجام کار صورت گرفته بسیار بی تفاوت عمل کرده است.

آقای مدیر کل اگر توانایی و قدرت قانونی شما یارای مقابله با نفوذ نماینده را ندارد لااقل شخص بکارگیری شده را به شهر جناب نماینده انتقال دهید شاید که جوانان بیکار دیواندره بدانند که کسی از حق آنان دفاع خواهد کرد.

انتهای پیام/برچسب ها :

استخدام غیرقانونینماینده مجلستامین اجتماعی

نظرات کاربران :

هواربرزه [یکشنبه 17 آبان 1394 | 18:12] پاسخ

اگرماقوای اجراکننده خوبی داشته باشیم وقاطع واستوارباشد هیچوقت مدیرکلی چنین جرأتی رانخواهدکرد واگرمانماینده پاک وبدون عیبی داشته باشیم هیچوقت اجازه رابه خودنمی دادکه چنین اعمالی راانجام دهند دراینجامن ازنمایندگان شهرستان دیواندره یک سئوال دارم بقرارقول وشنیدنیها گویاتوسط یکی ازنمایندگان دیواندره ............رابه نماینده ......معرفی وایشان رادربیمارستان ......به کارگمارده ونماینده ........نیز درمقابل این فردرابه دیواندره فرستاده این رابایدگفت معامله پایاپایی ومدیرکل محترم تأمین اجتماعی نیز ...... جناب نمایندگان ........درزمان تبلیغات انتخاباتی باشید تاببینیدتوسط این جوانان ومردم این منطقه چه بلایی رامکتوب به سرتان بیاورند به امیدروز تبلیغات انتخاباتی وافشاگریهای این نمایندگان........... ای کاش میتوانستم دراین سایت اسامی استخدام شدگان سفارشی رااعلام نمائیم

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر