ســرخـط خـبــرهـا :
دوشنبه 11 آبان 1394 / 09:37|کد خبر : 317|گروه : سیاسی

نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در حوزه سنندج، ديواندره و كامياران

نامزدهای احتمالی انتخابات مجلس دهم در حوزه سنندج، ديواندره و كامياران

با توجه به اهمیت موضوع انتخبات مجلس دهم و لزوم شناساندن کاندیداها به مردم جهت انتخاب اصلح، گمانه‌زنی در خصوص کاندیداهای احتمالی مجلس دهم در حوزه‌های انتخاباتی کُردستان به شرح زیر است.

به گزارش سارال خبر به نقل از  نوای آبیدر، بر اساس اخبار واصله و گمانه زني‌هاي موجود در فضاي سياسي استان كُردستان، به نظر مي‌رسد در حوزه‌هاي انتخاباتي استان افراد ذيل تصميم به شركت در انتخابات را داشته باشند.

حوزه سنندج، ديواندره و كامياران

1– جلال جلالي زاده
 2- سيد معروف صمدي
 3- يوسف اسدي
 4- سيد احسن علوي
 5- سالار مرادي

6- اسعد يوسفي
 7- اكبر ويسي
 8-هيرش رضايي
 9- مهدي فرشادان
 10- امين شعباني
 11- عبدالجبار كرمي
 12- حبيب الله مرادي

همچنین با توجه به اهمیت موضوع انتخبات مجلس دهم و لزوم شناساندن کاندیداها به مردم جهت انتخاب اصلح، گمانه‌زنی در دیگر حوزه‌های انتخاباتی کُردستان به شرح زیر است:

حوزه سقز و بانه

1- محسن بيگلري
 2- علي پرتوي
3- نژاد جهاني
 4- صلاح مرادي
 5- عثمان عزيزي
6- حسن برادران
 7- فخرالدين حيدري
 8 – پيمان اسراري
9- سليم ظهرابي
10 عثمان كريمي
11- عارف قادرزاد
ه 12- رئوف كريمي

حوزه بيجار

1- محمد بياتيان
 2- محمد محمد رضايي
3- بهمن مرادنيا
 4- محمد علي مقينيان
 5- علي لكي زاده
 6- ناصر جمشيدي
6- حمدالله كريمي
حوزه قروه و دهگلان
1-  ناصر شکری
 2- سيد عماد حسيني
 3- حامد قادرمرزی
4- رسول شيخي زاده
 5- مجيد ملكي
 6- محمد رضا ميمنت آبادي
 7- علي خداويسي
8- آقاي موسوي جم
 9- علي محمد مرادي
10 - سید مسعود حسینی

حوزه مريوان و سروآباد

1– اميد كريميان
 2- اقبال محمدي
 3- عبدالله سهرابي
 4- عبدالله رشيدي پور
5- فايق نگاري
 6- عزت درستان
7- حسين فلاحي
 8- محمد شعباني
9- آقاي باقدم

بر اساس اعلام رسمی ستاد انتخابات کشور، زمان ثبت نام از داوطلبان نمایندگی مجلس شورای اسلامی از تاریخ 28 آذرماه امسال و به مدت یک هفته تعیین گردیده است.

انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در سراسر کشور با موافقت شورای نگهبان در روز 7 اسفند ماه سالجاری برگزار می شود.

انتهای پیام/



برچسب ها :

نامزدهای احتمالیانتخابات مجلسکردستان

نظرات کاربران :

لاله حمه [سه شنبه 12 آبان 1394 | 07:59] پاسخ

دراینجامن پیش بینی می کنم نفراول یوسف اسدی نفردوم جلال جلالی زاده نفرسوم سیدمعروف صمدی

کاروس [سه شنبه 12 آبان 1394 | 20:36] پاسخ

سلام نه اینطوری نیست.اسعدیوسفی اول_ جلالی زاده دوم ..جبارکرمی سوم...اسدی چهارم..فرشادان وعلوی دررده بعدی

هه وتو [چهارشنبه 13 آبان 1394 | 08:48] پاسخ

با سلام آقای فرهاد بیگ محمدی هم یکی از شرکت کنندگان می باشند ایشان متولد روستای کسنزان دیواندره می باشند.به ارزوی موفقیت برای این عزیز

دیواندره [شنبه 16 آبان 1394 | 12:24]

از اینجا سلام دارم خدمت آقای بیگ محمدی،یادش بخیر همکلاسی بودیم ایشان فردی خوش اخلاق و صادق هستند چند سالی است که ندیدمش،حالا این خبر اگر راست باشه خدمتش می رسم.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار