ســرخـط خـبــرهـا :
یکشنبه 10 آبان 1394 / 12:48|کد خبر : 315|گروه : اجتماعی

گزارش/

پرداخت فیش حق انشعاب در اداره گاز دیواندره و گذراندن هفت خان رستم

پرداخت فیش حق انشعاب  در اداره گاز دیواندره و گذراندن هفت خان رستم

روند کاری در این اداره بدین صورت است که اول فیش توسط کارمندان اداره تکمیل و به ارباب رجوع داده تا هزینه را در بانک ملت پرداخت کنند و از آنجا که همشهریان نیز مطلع هستند این شعبه یکی از شلوغ ترین شعبه های شهرستان می باشد

به گزارش خبرنگار سارال خبر،اداره گاز شهرستان دیواندره جهت اخذ هزینه واگذاری امتیاز انشعاب گاز با بروکراسی زیاد و بی اهمیت به پیشرفت تکنولوژی و عدم تکریم ارباب رجوع بایک جریان طولانی فیش های واریزی را از بانک دریافت می دارند.

روند کاری در این اداره بدین صورت است که اول فیش توسط کارمندان اداره تکمیل و به ارباب رجوع داده تا هزینه را در بانک ملت پرداخت کنند و از آنجا که همشهریان نیز مطلع هستند این شعبه یکی از شلوغ ترین شعبه های شهرستان می باشد و مشتری در این شعبه باید ساعت ها در صف عابر بانک و شعبه منتظر بماند و اگربخت یارشان باشد و نوبتشان برسد فیش را پرداخت نموده و به اداره برگردانند در صورتیکه این معضل بایک دستگاه کارت خوان حل می شود چرا مدیریت این اداره  تعلل می ورزند.

یکی از شهروندان با گلایه از این وضعیت و طرز برخورد مدیر شرکت گاز دیواندره گفت: ما برای روشن شدن موضوع و عدم وصل نشدن این مدیر به دنیای الکترونیک مستقیم رفتیم مدیریت بانک ملت که وی با اغوش باز پذیرای انتقاد شد و افزود که ما به هرمغازه یک کارتخوان داده ایم اگر مدیر اداره گاز نیز بخواهند هیج مشکلی نداریم.

وی افزود: ولی با مراجعه به کارکنان اداره گاز جواب متفاوتی شنیدیم و آنها بانک را مقصر می دانستند و می گفتند که بانک کارتخوان نمی دهد و بنده پس از پیگیر شدن  و مراجعه به  مدیر،وی بدون هیچ احترامی به ارباب رجوع و رعایت اداب اداری گفتند خیلی وقت است که می خواهیم  درست شود.

این شهروند عنوان داشت: اینکه مدیری به جایگاه مدیریتش احساس مالکیت میکند و رعایت اداب را در حق ارباب رجوع رعایت نمی کند ولی ایا نباید به وقت ارباب رجوع احترام بگذارد؟

وی خاطر نشان ساخت: مطمنا مدیرانی که در زمان کارمندی که هنوز تکنولوژی در حدی نبود که بتوان برخی کارها را الکترونیکی انجام داد این رفتار بروکراسی محور و دوانیدن ارباب رجوع را به ارث برده است و شکستن برخی سنت های که با خودش همراه آورده است را نوعی عذاب وجدان یا کم کاری میداند.

این ارباب رجوع در پایان اظهار داشت: حال از فرماندار محترم درخواست داریم کلیه اداراتی که نیاز به پرداخت وجه است را موظف به ایجاد دستگاه کارتخوان نمایند چون هم خیابانهای دیواندره جابه اندازه کافی برای  ماشینها ندارد و هم با این کار صفهای بانک خلوتتر می گردد.

انتهای پیام/برچسب ها :

اداره گاز دیواندرهبروکراسی اداریامتیاز انشعاب

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر