ســرخـط خـبــرهـا :
سه شنبه 28 مهر 1394 / 14:30|کد خبر : 273|گروه : اقتصادی

فرماندار دیواندره در شورای اداری شهرستان اخطار داد :

برخورد جدی با مدیرانی که در بحث اشتغال دیواندره کم کاری کنند

برخورد جدی با مدیرانی که در بحث اشتغال دیواندره کم کاری کنند

صبح امروز بهرام فاتحی فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: باید خود مدیران پیگیر مسائل اشتغال در شهرستان باشند و با مدیرانی که در بحث اشتغال کم کاری کنند به شدت برخورد قانونی و اداری خواهد شد.

به گزارش خبرنگار سارال خبر،صبح امروز بهرام فاتحی فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه شورای اداری شهرستان با محوریت امر به معروف و نهی از منکر در ادارات که در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد گفت: همه ما باید برای اجرای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و نزدیک کردن جامعه به معروفات در جامعه تلاش کنیم و در ادارات ما مسئول حراست و ذیحسابی کسانی هستند که آمر به معروف و ناهی از منکر در مجموعه هستند.

ویبا اشاره به حادثه منا اظهار داشت: فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) درباره حادثه منا در پی بداخلاقی عربستان بسیار صریح و تأثیرگذار بود و موجب تغیر رفتار مقامات عربستان شد که نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

فاتحی در ادامه به برگزاری انتخابات و رعایت قانون در جریان انتخابات تاکید کرد و گفت: قانون انتخابات بسیار روشن است و همه مدیران ادارات باید از این قوانین آشنایی داشته باشند چرا که بسیاری از مسئولین در جریان انتخابات و برگزاری آن شرکت دارند ودر این میان روسای ادارات، بخشداران و کلیه کسانی که مستقیم و غیرمستقیم در انتخابات شرکت دارند نباید از افرادی که در وارد صحنه رقابت می شوند حمایت کنند چرا که وظیفه مجریان انتخابات رعایت قانون و جلوگیری از ضایع شدن حق کاندیداها و برگزاری انتخابات سالم است.

فرماندار شهرستان دیواندره در بخش دیگری از سخنان خود به بحث اشتغال پرداخت و افزود: ریشه بسیاری از معضلات اجتماعی از بیکاری است و همه ما وظیفه داریم برای ایجاد اشتغال و رفع بیکاری جوانان فعالیت کنیم.

وی حمایت از سرمایه گذاران را مورد تاکید قرار داد و گفت: روسای ادارات باید از کارآفرینان و درخواست افرادی که مایل به سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال هستند حمایت و کارشناسان مربوطه را نیز به همکاری با آنان ترغیب کنند.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: باید خود مدیران پیگیر مسائل اشتغال در شهرستان باشند و با مدیرانی که در بحث اشتغال کم کاری کنند به شدت برخورد  قانونی و اداری خواهد شد.

در ادامه جلسه شهامت معاون سازمان بازرسی استان و حق پرست کارشناس ارشد سازمان بازرسی کردستان به بیان موارد تخلف در ادارات و امر به معروف و نهی از منکر پرداختند.

انتهای پیام/برچسب ها :

فرماندار دیواندرهشورای اداریاشتغالمدیران شهرستان

نظرات کاربران :

هه واره برزه [چهارشنبه 29 مهر 1394 | 08:27] پاسخ

به شرطی که خودمدیران ومسئولین وحتی کارمندان برای نمایندگان تبلیغ نکنند ازهم اکنون بعضی ازمدیران ادارات بنام بازدیداز........ که به روستاهامیروند مشغول تبلیغات به نفع نماینده موردعلاقه خودکه آنان رابه این مرحله مدیریت رسانده مشغول هستندازجناب فرماندارتقاضاداریم دراین مورد به آنان هشداربدهند وچنانچه برای ایشان ثابت شدببینیم شعارفرماندارتاکجاکارآیی داردانشاء الله

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر