ســرخـط خـبــرهـا :
چهارشنبه 1 مهر 1394 / 09:26|کد خبر : 158|گروه : اجتماعی

یادداشت/

صدقه 200 هزار تومانی مدیر کل راه به مسکن نشینان مهر دیواندره/جاده های قاتل دیواندره و بی خبری جناب مدیر کل

صدقه 200 هزار تومانی مدیر کل راه به مسکن نشینان مهر دیواندره/جاده های قاتل دیواندره و بی خبری جناب مدیر کل

یک موضوع جالب توجه در این سفر شنیده شد قول مساعد معاون وزیر برای پرداخت 500 هزار تومان کمک مالی بلا عوض به صاحبان مسکن مهر دیواندره بود که برای هر واحد پرداخت شود که در این میان مدیر کل راه و شهرسازی دایه مهربان تر از مادر شده و این صدقه را به 200 هزار تومان تقلیل دادند و این می رساند که سخاوت جناب مدیرکل حتی در قول دادن نه در اجرا، هم چقدر سخیفانه عمل می کند.

به گزارش خبرنگار سارال خبر، هفته گذشته احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در امر مسکن مهر در شهر دیواندره برای دومین بار حضور یافت و از مسکن مهر این شهرستان بازدید نمود.

در این سفر باز معاون وزیر راه و شهرسازی همراه با محمدصادق وجدي مدیر کل راه و شهرسازی کردستان از کوچه ها و خیابان های خاکی مسکن مهر 504 واحده دیواندره عبور کردند و با دیدن فضای آن هر بار قول مساعدی می دادند.

http://saralkhabar.com

قائم مقام وزیر از خدمات انجام شده زیربنایی پروژه مسکن مهر  دیواندره و از مشکلات اساسی این پروژه هم چون محوطه سازی و احداث دیوار حائل گفت و طبق معمول از اختصاص  هزینه ای برای انجام این کار خبر می داد.

و در ادامه مسئولین که مشکلات بیشتری را می دیدند  احداث مسجد و مدرسه و ...را در دستور کار قرار می دادند و قول تامین بودجه مورد نیاز احداث آنها را می دادند.

همچنین معاون وزیر از 30 میلیونی شدن وام مسکن مهر گفت خبری که در سفر قبلی دادند و ما نتیجه آن را ندیدیم.

قول هایی که در سفر قبلی در دوم بهمن ماه 93 داده شد و هیچ کدام عملی نشد و دوباره این دستورات تکرار می شد.

صدقه 200 هزار تومانی مدیر کل راه به مسکن نشینان مهر دیواندره/جاده های قاتل دیواندره و بی خبری جناب مدیر کل

یک موضوع جالب توجه در این سفر شنیده شد قول مساعد معاون وزیر برای پرداخت 500 هزار تومان کمک مالی بلا عوض به صاحبان مسکن مهر دیواندره بود که برای هر واحد پرداخت شود که در این میان مدیر کل راه و شهرسازی دایه مهربان تر از مادر شده و این صدقه را به 200 هزار تومان تقلیل دادند و این می رساند که سخاوت جناب مدیرکل حتی در قول دادن آن هم  نه در اجرا، چقدر سخیفانه عمل می کند.

در این میان روشن شدن چند مطلب برای معاون وزیر و مدیر کل قابل ذکر می باشد:

آیا جناب معاون در هنگام ورود به مسکن مهر دیواندره خبر آوار شدن چند واحد از این مسکن ها را نشنیده بودندکه ناشی از اهمال کاری و عدم نظارت درست بر اجرای آن بوده و هم اداره راه و شهرسازی و هم اداره بنیاد مسکن در این امر واقعا کوتاهی نمودند و پیمانکاران با میل خود از هر طریق و هرگونه مصالح درجه چندم استفاده کردند انگار که در راه خدا کار می کنند و اصلا به فکر آینده این بنده خداهای ساکن در این قوطی کبریت ها نبودند.

صدقه 200 هزار تومانی مدیر کل راه به مسکن نشینان مهر دیواندره/جاده های قاتل دیواندره و بی خبری جناب مدیر کل

معاون وزیر آیا از قسمت هایی که لوله های فاضلاب در بالاتر از کف و در اواسط دیوارها آن هم با لوله هایی با قطر کوچک را ندیدند یا اینکه از دانش مهندسی اطلاع نداشتند و یا مسئولین شهرستانی برای جلوگیری از آبروریزی مانع از دیدن این شیرین کاری ها شدند.

مهرآبادی خبر از تحویل مساکن مهر کردستان تا پایان شهریور 95 دادند ولی در پاسخ باید گفت که این مسکن مهر دیواندره که ما می بینیم نه تنها تا پایان شهریور 95 تحویل داده نخواهد شد بلکه واحدهای آن تا موعد مقرر فرو خواهد ریخت.

از مسکن مهر بگذریم بحث خونین جاده های دیواندره برای مدیرکل راه و شهرسازی جالب تر است.

سئوال اول اینکه آیا مدیرکل راه و شهرسازی اخبار استان کردستان را نگاه می کنند و از تصادفات رخ داده در محورهای دیواندره با خبر هستند یا مشغله کاری زیادی دارند و به این امور نمی رسند؟

پس اگر چنین نیست از طریق مسئولین زیر دست حتما آماری از کشته شده های جاده دیواندره به سقز و دیواندره به سنندج دستشان می رسد در غیر این صورت باید گفت که وی از این اتفاقات بی خبر می باشد و به خاطر همین است که پروژه جاده میاندوآب به کرمانشاه در مسیر دیواندره به زرینه که بیشترین قربانیان در این محور جان خود را از دست می دهند هنوز کاری صورت نمی گیرد و پیمانکار آن به میل خود کار می کند.

صدقه 200 هزار تومانی مدیر کل راه به مسکن نشینان مهر دیواندره/جاده های قاتل دیواندره و بی خبری جناب مدیر کل

آقای وجدی شما خبر دارید که نمایندگان سنندج دیواندره و کامیاران از ماده 180 که بودجه آن حق مردم شهرستان ها بوده و باید در پروژه ای محلی به کار گرفته شود آن را به جاده های شما که بودجه آن ملی است و باید از منابع ملی گرفته شود اختصاص دادند ولی سهم دیواندره در آن دیده نشد؟

گله ها بسیار است و در حوصله این متن نمی گنجد و ما تنها بخش کوچکی از آن را برای شما بازگو کردیم تا شاید فکری هم به حال مردم داغدیده دیواندره از جاده های شما بکنید و مردم ما را لایق صدقه ندانید بلکه ما لایق خدمتیم!

انتهای پیام/برچسب ها :

مدیر کل راه و شهرسازیصدقهدیواندرهمسکن مهرقائم مقام وزیر راه و شهرسازیجاده های دیواندره

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر