ســرخـط خـبــرهـا :
چهارشنبه 13 مرداد 1395 / 11:12|کد خبر : 1318|گروه : سیاسی

طعم غرور و ایجاد توهم سیاسی کاذب در نماینده قبلی مجلس!

طعم غرور و ایجاد توهم سیاسی کاذب در نماینده قبلی مجلس!

اخیرا یکی از نمایندگان ناکام ادوار گذشته مجلس شورای اسلامی استان کردستان در جریان سفر کاری به سنندج گویا از جواب ندادن تلفنهایش توسط عده ای از مدیران گله مند شده بود با این توجیه که قبلا همین مدیران برای این نماینده مردم سرسجده و رکوع میگذاشتند اما امروزه حتی تلفنش را پاسخ نمیدهند.

به گزارش سارال خبر،سخنان این نماینده جای تامل و بررسی دارد، با این اوصاف از سوی وکیل قبلی مردم در مجلس و داشتن چنین جنس مدیرانی  باید فریاد وامصیبتا برای توسعه نیافتگی کردستان سرداد.

زیرا آن  مدیری که بخاطر ماندگار بودنش در پست مدیریتی برای نماینده مجلس سرسجود و رکوع بگذارد، فاتحه چنین مدیری را باید خواند، النعوذبالله مگه جایگاه یک نماینده مجلس در جایگاه  خداوند منان قرار دارد  ،که مدیران باید برایش سجده و رکوع بگذارند ؟

وای به حال آن مدیری که برای چند صباح بیشتر ماندن در پست مدیریتی جلوی پای نماینده و یا هر شخص و مقامی سرخم کند و برایش رکوع و سجده ببرد؟ مگر در این میز مدیریتی چه منافعی نهفته است ،  که عده ای حاضرند برای نگهداری آن به هر بداخلاقی سیاسی دست بزنند ؟

نماینده ای که با توهم خودش را در جایگاهی می بیند،که باید مدیران برایش سجده و رکوع ببرند، آیا این جنس از نماینده خواهد توانست صدای مشکلات موکلانش را بخوبی به گوش مسئولان برساند؟

نماینده ای که در دوران نمایندگی اش آنقدر در اتاقهای مدیران سرک کشیده و یا بر سر ماندن و نماندن مدیری معامله تهاتری انجام دهد، و با حکم مدیران  قمار سیاسی کرده ،بعد هم انتظار دارد که بعد از نماندنش برایش شعر درباری خوانند..

باید گفت شرم بر آن مدیری که در سرزمین مجاهدتهای خاموش، در سرزمین ایثار و شهادت، در سرزمین جانبازیهای مخلصان راه خدا، الفبای کتاب مدیریتش را با سجده و رکوع برای نماینده مجلس و یا مقام مافوقش آغاز کرده باشد.

چگونه باید انتظار تلاش برای توسعه و آبادانی را داشت در حالیکه تعدادی از مدیران از جنس بیچاره گی و درماندگی برای ماندن بیشتر بجای تفکر در توسعه در فکر چگونه ماندن خود هستند.

البته مدیری که با الفبای ایثار و شهادت و بوی باروت و صدای توپ و تانگ  جبهه آشنا نباشد قطعا به چنین خودفروختنهای کاذبی تن خواهد داد .

متاسفانه این جنس نمایندگان که مشروعیتشان از رای مردم میباشد،  پس از رسیدن به صندلی سبز بهارستان و دچار شدن به غرور کاذب خودش را در جایگاه نعوذبالله خدا می بیند ، و انتظار سجده بردن از ولی نعمتان زمین را دارد.

چنین جنس نماینده ای دارای تاریخ مصرف مشخصی بوده، که بعد از اتمام صدراتش بر کرسی مجلس تاریخ آن هم انقضاء خواهد یافت ، وای برعاقبت آن مدیر و نماینده ای که تکریم و احترامش فقط برای پست و جایگاهش باشد.

در پایان باید یادآور شد که دنیا فانی بوده و ما هم مستاجران زودگذر این سرای فانی هستیم ، مدیر، نماینده ، کارگر، کارمند و یا فرد کارتن خواب هم باشید باید روزی کلید این خانه استیجاری را تحویل داده و راهی سرای باقی شویم

مگر چقدر دنیا برای عده ای می ارزد که حاضرندبرایش وجدان و انسانیتت خویش را زیر پا بگذارند، به مدیران و آن جنس از نمایندگانی که گاها دچار غروری کاذب میگردند پیشنهاد میشود که هفته ای یکبار به مزار رفتگان از این دنیا سری بزنند تا آن وقت شاید مزه و طعم بی عهدی دنیا را بهترمتوجه شوند و برای غیرخدا سجده و رکوع نبرند.

نویسنده: محمد قادرمرزی

انتهای پیام/برچسب ها :

غرورنماینده قبلی مجلستوهمسیاسیکاذب

نظرات کاربران :

اندیشه ! [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 11:47] پاسخ

ضمن قدردانی از نگارنده محترم با کمال تاسف باید اعلام کنم که این سنت غیر حسنه امروز بر امورات اداری ما حاکم است گر خواهی بمانی باید با نماینده با شی ! نه پیگیر حقوق حقه مردم .تازه اگر حوزه انتخابیه ای دارای دو نماینده باشد .مدیر باید باید 2نوع رقص بلد باشد هم زمان با 2ساز مختلف برقصد که این کار نیز از هرکسی بر نمی آید ومطمئن باشید کسی که الفبای ایثار را بداند چاپلوس ومتملق نیست در نیجه سرش بی کلاه خواهد ماند !!!!!!!!!!!!!!!!!!

مسلم [پنجشنبه 14 مرداد 1395 | 23:55] پاسخ

چرااینقدربه مقدسات مردم بازی میکنید زشت است سجده ورکوع راباکاروروابط مردم قیاس میکنید

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر