ســرخـط خـبــرهـا :
چهارشنبه 6 مرداد 1395 / 17:50|کد خبر : 1296|گروه : سیاسی

اخباری که از دیواندره به گوش می رسد با زندگی مردم عجین است/آقای فرماندار عاملان برنج های فاسد را به مردم معرفی کنید!

اخباری که از دیواندره به گوش می رسد با زندگی مردم عجین است/آقای فرماندار عاملان برنج های فاسد را به مردم معرفی کنید!

کشف 50 تن برنج فاسد آن هم در شهر کوچکی همچون دیواندره جای تامل است که چگونه مسئولین نمی توانند کنترل و نظارت کافی بر این موارد داشته باشند آن هم در ارتباط با موضوعی که مستقیم با سلامتی مردم درگیر است.

به گزارش سارال خبر به نقل از کُردتودی، «30 تُن برنج فاسد در یک خانه مسکونی روستای باغچله از توابع شهرستان دیواندره کشف شد. متخلفین برنج های موجود را به شیوه ای ماهرانه ای در کیسه های برنج هندی با برندهای شاهی؛محسن؛ اوازه؛رجب ؛نفیس؛ اشپز باشی؛رونق با تاریخ معتبر مخلوط و روانه بازار مصرف می کردند و در جای نامناسب نگهداری می شده است که کیسه های پاره شده با خاک و مواد غیر بهداشتی آلوده تر شده است.

مدیر شبکه بهداشت دیواندره گفت: این محموله به ارزش 3 میلیارد ریال تخمین زده شده است و لازم به ذکر است قبلا نیز 20 تن برنج خارجی تاریخ مصرف گذشته  و آلوده در این شهرستان کشف و معدوم شده است که با این آمار نزدیک به 50 تن تاکنون در دیواندره کشف گردیده است.»

این خبری بود که چند روز پیش در رسانه ها منتشر شد...به همین راحتی 50 تن برنج فاسد در دیواندره کشف می شود این تازه مقداری است که کشف شده و در رسانه ها اعلام می شود و اینکه چه میزان هم تابحال کشف نشده و بر سر سفره های مردم بیچاره رفته مشخص نیست!

با این حال کشف 50 تن برنج فاسد آن هم در شهر کوچکی همچون دیواندره جای تامل است که چگونه مسئولین نمی توانند کنترل و نظارت کافی بر این موارد داشته باشند آن هم در ارتباط با موضوعی که مستقیم با سلامتی مردم درگیر است.

این آمار همچنان زنجیروار ادامه می یابد... 50 تن برنج فاسد... 500 مورد نازايی! 5000  مورد سرطان! 50000 جمعيت شهر!  500000 وجدان خفته!  5000000 ميليون درآمد يك تن!.....

و اما صحبتی با نماینده عالی دولت در دیواندره که از سوی یکی از شهروندان در شبکه های اجتماعی آمده است؛

جناب آقاي فاتحي

فرماندار محترم شهرستان ديواندره

ﮔﺎﻫﯽ ﺧﺮﺍﺏ ﮐﺮﺩﻥ ﭘﻞ ﻫﺎ، ﭼﯿﺰ ﺑﺪﯼ ﻧﯿﺴﺖ!!! ﭼﻮﻥ ﻣﺎﻧﻊ ﺑﺎﺯﮔﺸﺖ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺟﺎﯾﯿﺴﺖ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﺑﺘﺪﺍ ﻧﺒﺎﯾﺪ ﭘﺎ ﺑﻪ ﺁﻧﺠﺎ ﻣﯽ ﮔﺬﺍﺷﺘﯿﺪ...

جناب آقاي فاتحي فرماندار محترم اگر از تلاش وزحمات شما به سادگي بگذریم قطعا بي انصافي كرده ایم اما اخبار امروز که از دیواندره به گوش می رسد تلنگر يا پيشنهاد نيست بلكه درديست از درد هاي اين مردم بيچاره!

براي چندمين بار خبر تاسف بار برنج هاي فاسد و آرسنيك دار در سطح شهر ميپيچد برنج هایي كه آمارهاي سرطان و نازايي را در اين شهرستان به رتبه ي اول رسانده است.

جناب فاتحي بزرگوار امروز ديگر نياز است بار ديگر شجاعانه وارد عرصه شويد تا برگ زريني ديگراز خدمتتان در اين ديار رقم بخورد.

نگران اجراي قانون نيستيم ولي پروسه ي آن بطول مي انجامد و تا گرفتن حكم بازهم شك نكنيد پايان تكراري در كار نخواهد بود.

سود هنگفت اين برنج ها كه براي مرغداري ها با قيمت كيسه اي ١٠٠٠ تومان بفروش ميرسد سرسام آور است و قطعا در اين سود كلان بر سر سفره،  ايمان و وجدان جايي ندارند...

جناب آقاي فاتحي بازي با كلمات دردي از مردم دوا نخواهد كرد به مردم عاملان را معرفي كنيد، برادر بزرگوار از اينكه از جنس مردم هستيد با ادبياتي خودماني يادداشتي مينويسیم و انتظار داریم با نصب بنر يا اعلام در نماز جمعه بار ديگر ثابت كنيد كه شما هم از جنس وخون اين مردمان بيچاره ايد و عاملان توزيع را معرفي كنيد.

جناب فرماندار مردم ما از نظر مالي در مضيقه هستند و اين ارزان فروشي در بازار آنها را به خريد از اين عاملان سوق ميدهد!

"خبرها حاكي از بازداشت ٢ متهم است..." اما اين بر سلول هاي سرطاني مردمان شهرم مرهم نيست!

جناب فاتحي صداي ما به جايی نميرسد ولي اين انتظار از شما مي رود براي هميشه كانون اين فسق وفجورها را رسوا كنيد تا درسي باشد براي اين وجدان هاي خفته...

انتهای پیام/برچسب ها :

برنج فاسدکشفمعدوم سازیباغچلهدیواندرهشبکه بهداشتسلامت مردمفرماندارعاملانمعرفی

نظرات کاربران :

غمبار [پنجشنبه 7 مرداد 1395 | 08:55] پاسخ

متأسفم ازاین بی بندوباری وازاینهمه ظلم وستم که افرادفاسدجامعه مانندهمین تخلفات درحق مردم مظلوم می کنند وآیاگناهی بدترازاین که درحقیقت قاتلین مردم بوسیله اجناس فاسد و..... به این آسانی دستگیروچندروز دیگر آزادخواهندشد واین بارنیز به روش دیگری اقدام می کنند وازدستگاه قضاتقاضاداریم ضمن پیگیری دقیق ترتیبی اتخاذ نمایند که درس عبرتی باشد برای سایرین تانتوانندچنین جسارتی رادرایران اسلامی آنهم درشهرستانی ماننددیواندره انجام دهند وازاین موارد درسطح شهردیواندره زیاداست میتوانند درازهمین فروش مایعات ظرفشویی ودستشویی درابتدای ورود ی جاده سقز که باوانت بفروش میرساند آیاجلوگیری شده است یانه ویااینکه توسط افراددست فروش سیاردرمحلات شهر ازچنین موارد جلوگیری شده است یانه وازهمه مهمترآیااین دست فروشان درسطح خیابانها ومعابراقدام به فروش خوراکی وپوشاکی درفضای باز وآلوده صحیح است خواهشاً دراینموردنیز جلوگیری تامردم بیشترازاین دچاربیماری و..... نشوند ازمسئولین بهداشت خواهشمندیم اقدام نماید

من [پنجشنبه 7 مرداد 1395 | 22:57] پاسخ

باتشکر از نویسنده محترم و همچنین سخنان شیوای یکی از همشهری های عزیز خطاب به جناب اقای فرماندار.\\r\\nمردم دیواندره از فرماندار محترم خواهش می کنند که عاملان این ظلم و فساد بزرگ را به همه معرفی کنند .مردم حق دارند که این جنایتکاران بی ایمان را بشناسند.نمی دانم که این فاسدان چطور به خودشان اجازه این ظلم بزرگ در حق مردم ساده و بی آلایش دیواندره را داده اند.خواهش می کنیم که با عاملان این فساد به شدت برخورد شود.خواهش می کنیم که اجازه ندهید بعد از سه یا چهار روز به قید وثیقه ازاد شوند تا باز هم به جنایاتشان ادامه دهند.پدر درمانده ای که پول حاصل از ساعت ها عرق ریختن را با شوق و شعف هزینه خرید برنج می کند تا خانواده اش را سیر کند،غافل از این است که چنین جنایتکارانی سادگی اورا به سخره گرفته و بازیچه دست خود قرار داده اند.\\r\\nاز فرماندار محترم می خواهیم که بار دیگر ثابت کند که حامی مردم است و به این پدران زحمت کش ثابت کند که تنها نیستند.\\r\\nومن الله التوفیق

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر