ســرخـط خـبــرهـا :
جمعه 25 تیر 1395 / 18:54|کد خبر : 1254|گروه : سیاسی

یادداشت/

اظهار وجود کوتوله های سیاسی اصلاح طلب در دیواندره

اظهار وجود کوتوله های سیاسی اصلاح طلب در دیواندره

این روزها در شهر دیواندره کسانی مدعی جناح بازی و حزب گرایی می شوند که با الفبای سیاست آشنایی نداشته و خود را منتسب به انواع و اقسام احزاب خرده پای اصلاح طلب نموده و جلسات و شب نشینی های جناحی برپا می کنند.

به گزارش خبرنگار سارال خبر،در جامعه ما اغلب افرادی هستند که به عرصه های غیر تخصصی ورود پیدا کرده و مانع  حضور متخصصان در عرصه شده و پس از بازنده شدن از جامعه طرد می شوند و  معمولا بزرگترین ضربات را به جامعه وارد  می کنند این افراد را به اصطلاح «کوتوله سیاسی» می گویند.

این افراد همواره ضعیف و ناتوان بوده که با دولا شدن محضر بالا دستی ها، خود را به عرصه های مدیریتی تحمیل می کنند و معمولا یک شبه سیاستمدار شده که فهمی از سیاست ندارند و وقتی هم نقد می شوند به شدت داغ می کنند.

این نیمچه سیاست مداران با تحریک نیروهای جوان برای ایجاد تنش خود را پشت پرده قایم می کنند و چون از خود چیزی برای ارائه ندارند بیشتر پادوی دیگران هستند و « بله قربان گو» شده و در برابر مافوق هایشان گردن کج می کنند.

این کوتوله های سیاسی بیشتر علت اظهار وجودشان  بر پایه فریب عمومی استوار است و با حمایت و پرورش یکی از صاحب منصبان عرصه قدرت به وجود می آیند که به شدت جوگیر، دارای اعتماد به نفس بالا بدون برخورداری از عقلانیت،ترسو و موج سوارند و در صورت به م ریختگی اوضاع سیاست  گریزان از معرکه بوده و اهل معامله اند.

اگر کوتوله ها بر مناصب سیاسی و اجتماعی تسلط پیدا کنند جامعه را با مدیریت ناکارآمد خود تهدید می کنند و این مسئله تبدیل به یک رویه میشود و هر بچه ای یکه تاز عرصه سیاست میشود.

این بندهای بالا امروز شامل حال شهر دیواندره می شود و هرکس صبح از خواب بیدار می شود اعلام طرفداری از حزب و جناحی می نماید که شاید اینگونه در جایی دیده شود.

کسانی مدعی جناح بازی و حزب گرایی می شوند که با الفبای سیاست آشنایی نداشته و خود را منتسب به انواع و اقسام احزاب خرده پای اصلاح طلب  نموده و جلسات و شب نشینی های جناحی برپا کرده و گاهی خود را آنچنان در راس قدرت می بینند در مکان هایی که اعضایی را که با آنان مخالف هستند یا نقدشان می کنند تهدید کرده و به آنان می گویند که بهتر است زبانتان سرخ نباشد و گرنه سر سبزتان برباد خواهد رفت و آنهایی که حامی شما هستند توانایی چندانی نداشته وبه زودی آنها را برکنار خواهیم کرد.

البته این جملات را یک کوتوله سیاسی نوجوان که گویا نماینده حزب ندای ایرانیان و عضو باشگاه اصلاح طلبان جوان در دیواندره است عنوان کرده  است و نباید زیاد جدی گرفت.

اما باید آنچه به این دوستان سیاستمدار تازه وارد که سواد سیاسی چندانی هم ندارند گفت که اگر هدف شما قدرت طلبی و منفعت طلبی حزبی و جناحی است و خدمت به مردم در اساسنامه شما وجود ندارد از همین الان خود را ورشکسته و منحط بدانید چرا که این مردم هستند که تعیین کننده هستند و اگر فقط به فکر خود باشید و به دنبال جایگاه و منصب و شغل دولتی هستید خیلی زود از آن اریکه خیالی و قدرت پوشالی  پایین کشیده خواهید شد و  مردم جواب دندان شکنی را به کسانی که فقط به فکر خود هستند و منافع حزب را بر منافع مردم ترجیح می دهند خواهند داد.

این دوستان در پی برگزاری مراسم اظهار وجود در هفته آتی هستند و سرشان شلوغ و درصدد هستند با اولین همایش خود عنوان کنند که ما هم هستیم، اما بدانید هرکس خادم مردم باشد و در راه رضای خدا کار کند پیروز است نه خادمان احزاب و بهتر است بدانید که جمهوری اسلامی ایران بر پایه مردم و مردم سالاری دینی شکل گرفته و در انقلاب اصل، مردم هستند.

براین اساس باید گفت مردم محروم کردستان نیازمند و تشنه خدمت هستند و در این میان با بازی های جناحی مردم قربانی می شوند و در این کارزار نامعقولانه فقر و بیکاری عاید این خطه خواهد شد.

انتهای پیام/برچسب ها :

کوتوله های سیاسیاصلاح طلبدیواندرهاظهار وجودسواد سیاسی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر