ســرخـط خـبــرهـا :
دوشنبه 31 خرداد 1395 / 15:13|کد خبر : 1180|گروه : اجتماعی

«مرگ اخلاق» در لجن زارِ شبکه های اجتماعی؛ زنگ خطری که هنوز مسئولین را بیدار نکرده است!

«مرگ اخلاق» در لجن زارِ شبکه های اجتماعی؛ زنگ خطری که هنوز مسئولین را بیدار نکرده است!

انگار دیگر حریم شخصی برای کسی معنی ندارد و اصلا خودشان نمی خواهند داشته باشند؛ از روابط جنسی خود فیلم گرفته و خیلی راحت با عنوان کلیپ ایرانی در شبکه ها قرار می دهند... و این یعنی مرگ اخلاق!

به گزارش سارال خبر، محیط رسانه های آلوده در زمان حال بسیار خطرناک شده و عمق این خطر تا عمق روح و روان مخاطبان پیش رفته است. فضای متعفن شبکه های اجتماعی با انتشار فیلم ها و عکس های مستهجن از خط قرمزها عبور کرده و همزمان با گسترده شدن امکانات و تکنولوژی این شبکه ها نیز مرزهای فرهنگ های اصیل را درنوردیده و لجن زار خود را به تمام نقاط دنیا کشیده اند.

هر روز یک برنامه متعفن از این شبکه ها تولید می شود و مخاطبان را درگیر خود می کند دیگر کار از انتشار محتوای جنسی مستهجن گذشته است و آزار و اذیت ها و شکنجه های جنسی، خفت گیری ها، کودک آزاری و ... نیز به لذت های این دنیای مجازی تبدیل شده است و جالب است که این فیلم های ضد انسانی نیز باز مخاطب خود را پیدا می کند.

دیگر کار از کار گذشته و فقط فیلم های پورنوی خارجی نیست که در شبکه های اجتماعی می چرخد بلکه این سم دنیای مجازی به جان برخی از ایرانی ها نیز ریخته شده و متاسفانه کلیپ  های مستهجنی که در این شبکه ها دست به دست می شود ساخته خود افراد در ایران است!

انگار دیگر حریم شخصی برای کسی معنی ندارد و اصلا خودشان نمی خواهند داشته باشند؛ از روابط جنسی خود فیلم گرفته و خیلی راحت با عنوان کلیپ ایرانی در شبکه ها قرار می دهند.... و این یعنی مرگ اخلاق!

شبکه های اجتماعی به هدف شوم خود در کشورمان انگار نائل آمده است و دیگر فقط وقت جوانان را نمی گیرد بلکه اخلاق و دین و تعهدهای انسانی را از آنها می گیرد دیگر آنها را از درس و کار و دانشگاه نمی اندازد بلکه برای آنها کار ایجاد کرده است! کاری فراتر از خود فروشی! کسی که تن خود را به یک نفر میفروشد در واقع فقط خود و نفر دیگر را اغفال کرده است و با  فردی که روابط کاملا خصوصی خود را به اشتراک میلیون ها بازدیدکننده در شبکه های اجتماعی می گذارد فرسنگ ها فاصله دارد. کاری که یک حیوان از انجام آن در انظار عموم ابایی ندارد!

تلخ تر از آن انتشار تصاویر و مطالبی است که در آنها به پیامبران الهی و امامان معصومین اهانت شده است و باز جالب است که این هم بازدید کننده های فراوان دارد!

سرعت پیشرفت این شبکه های متعفن در متاثر کردن روح و روان افراد جامعه ما آنقدر است که انگار هزاران سال از آن زمان که فیلم "سیصد" در اهانت به پیامبر اسلام (ص) از سوی غربی ها اکران شد و سیل جمعیت تظاهر کننده ها از همین جوانان در اعتراض به این فیلم به خیابان ها در سراسر کشور سرازیر شد، می گذرد!

مسئولین انگار در خواب عمیق فرو رفته اند و نمی دانند در این جامعه اسلامی چه می گذرد... باید به آنها گفت دغدغه ها از پر کردن اوقات فراغت نوجوانان و جوانان گذشته است که بخواهید برای آنها کاری کنید... شبکه های اجتماعی که باید از همان اول جلوی آن را می گرفتید و با راه اندازی و پشتیبانی از شبکه اینترنت ملی از آلودگی فضای مجازی جلوگیری می کردید اکنون بسیاری از نوجوانان و جوانان این سرزمین را فرسنگ ها از دین و انسانیت دور انداخته است و این زنگ خطری است که هنوز شما را بیدار نکرده است...

خطاب به مسئولین باید گفت شاید اکنون به خود تکانی دهید و این شبکه ها را تعطیل کنید اما با سقوط اخلاق چه می کنید! چگونه انسانیت بر باد رفته را برمی گردانید!

انتهای پیام/برچسب ها :


نظرات کاربران :

مکائیل [دوشنبه 31 خرداد 1395 | 17:53] پاسخ

با سلام و خسته نباشید تنها سایتی هستین که به همچین گرفتاریهای که در جامعه هست توجه می کنید و متن می نویسید دست مریضاد.

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر