ســرخـط خـبــرهـا :
سه شنبه 18 خرداد 1395 / 09:07|کد خبر : 1131|گروه : اقتصادی

سرمایه گذار کارخانه سیمان دیواندره خبر داد:

کارهای اداری مربوطه به سرانجام رسیده است/با گشایش اعتبار ماشین الات ظرف سه سال طرح به سرانجام می رسد

کارهای اداری مربوطه به سرانجام رسیده است/با گشایش اعتبار ماشین الات ظرف سه سال طرح به سرانجام می رسد

سرمایه گذار کارخانه سیمان دیواندره از به سرانجام رسیدن مراحل اداری طرح خبرداد و گفت: اگر امسال گشایش اعتبار ماشین الات صورت گیرد از همان روز گشایش ظرف سه سال به امید خدا به سرانجام خواهد رسید.

به گزارش خبرنگار سارال خبر،صبح امروز اقبال کریمی سرمایه گذار خصوصی طرح «کارخانه سیمان چل چمه سارال دیواندره» در گفتگو با خبرنگار ما گفت: زمین مورد نیاز طرح تهیه و خریداری شده است روی معادن این قسمت هیچ گونه مطالعه ای صورت نگرفته بود ویا مطالعاتی قابل اتکا نبود ولی ما مطالعات را به صورت دقیق و کامل انجام و از چندین نمونه از منطقه در آزمایشگاه های مختلف مورد آزمایش و مطالعه قرار گرفته است و نتایج  بدست آمده نشان می دهد که این معدن یکی از معادن منحصر به فرد کشور و دنیا می باشد و از لحاظ مواد معدنی مشابه آن در ایران وجود ندارد.

کریمی اظهار داشت:تمامی طرح های تفصیلی اقتصادی،محیط زیستی و سایر مطالعات در مورد کارخانه انجام گرفته و به وزارت خانه مربوطه ارسال گردیده است.

وی خاطرنشان ساخت: برای خرید ماشین الات مربوطه نیز با یک شرکت خارجی صحبت شده و یکی از شرکت های داخلی نیز گارانتی ارز خرید ماشین الات را متقبل شده است.

این سرمایه گذار بخش خصوصی عنوان کرد: سایت پلان را از نظر جانمایی با چند دفعه تغییر به طور کامل آماده گردیده و تحویل اداره کل صنعت و معدن و تجارت شده است تا مجوز ساخت اجرایی کار شروع شود.

وی گفت:در زمین های خریداری شده کارگاه درحال تجهیز کردن می باشد و دو حلقه چاه نیز در آن حفر گردیده است.

اقبال کریمی با اشاره به کندی پیشرفت کارهای اداری گفت: کار،کار بزرگی است و باید به صورت سیستماتیک انجام داد و نباید از تنها از یک جا شروع کرد اگر امسال گشایش اعتبار ماشین الات صورت گیرد از همان روز گشایش  ظرف سه سال به امید خدا به سرانجام خواهد رسید.

انتهای پیام/برچسب ها :

کارخانه سیمان دیواندرهچلچمه سارالکار اداریاقبال کریمی

نظرات کاربران :

اولین نفری باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید!

دیدگاه های ارسالی شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد.
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نام *
 

کد امنیتی
 
   
Saral Khabr Telegran Channel
آخرین اخبار
پربازدیدترین های یک ماه اخیر